sobota, 29 września 2012

Pastelowa Nuta.

Witam was : 3 . Jak tam wieczorek mija ?. Dzisiaj a właściwie wczoraj miałam poruszyć temat miłości a dokładniej ciągłych wieczornych przemyśleń . I wiecie co ?. doszłam do wniosku, że miłość ma sens tylko wtedy kiedy jest odwzajemniona . Po co kochać mentalnie ? Skoro ta miłość powoduję płacz, cierpienie ?. Po co  zakochiwać się w danej osobie, skoro mamy pewność że nie ma szans na realizację związku?. W miłości wygrywamy, albo przegrywamy, trzeciego wyjścia nie ma, a może jest sztuczne wyjście ? Udając że nic się nie dzieję, brniemy dalej ? ale to wewnętrznie nas rozpierdala ?. Pytanie czy walczyć o miłość ?  Zdecydowanie tak .Warto jest walczyć  bo ten kto nie walczy, przegrywa życie . Zdobywając zaufanie ? to podstawa każdego związku , wszystko się na tym opiera . Jeżeli tego braknie, wszystko zacznie się plątać, rozwalać. Oczywiście w grę wchodzi zazdrość . Bez tego nie ma prawdziwej miłośc . Każdy kto kocha zazdrości . Ale wtedy dociera do nas jak ta osoba jest ważna ...................  czy wy też kochacie z mentalnością ? to uczucie jest trudne ....... nie do przejścia :c .
Dzisiaj mam dla was stylizację z pastelowymi nutkami *_* . Jak już wspomniałam wcześniej, kocham te kolory . Są delikatne i świetnie się reprezentują .  
3majcie się . DOBRANOC : *


- Pjona : *

9 komentarzy:

 1. Moim zdaniem prawie wszystko jest świetne , ale jednak te buty mnie onieśmielają. ;d
  Zapraszzam na nową notkę :) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. bluzka mi się bardzo podoba i buty :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tą miłością to bywa różnie, walczyć trzeba, ale muszą tego chcieć obie strony...
  Fajny zestaw.


  www.perfection-and-harmony.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz rację. Muszą chcieć obie strony. Ale lepiej podjąć ryzyko niż później żałować, że się nic nie zrobiło w tym kierunku. : D *_*

   Usuń
 4. jestem tego sama zdania jeśli chodzi o miłość. ma sens tylko wtedy jeżeli jest odwzajemniona. ta bez wzajemności daje więcej bólu niż szczęścia. może na początku jest kolorowo i jest się w wniebowziętym. serce bije tysiąc razy szybciej na każdy jego widok, kiedy on się śmieje ty też się śmiejesz. gorzej jest później, jak dociera do ciebie fakt, że nigdy nie będziecie razem,a on może nawet nie wiedzieć o twoim istnieniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DWELM dobrze mówi. Polac jej *_* . Tak, na początku jest kolorowo, ale potem zaczyna brakować barw. Zaczyna się ciemna strona i co wtedy? pozoostaje tylko ból i cierpienie . ; 3

   Usuń